Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: 75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0312 595 98 00
Faks: 0312 320 41 25
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Ulucanlar Caddesi, Ankara Hastanesi Yanı
Altındağ / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.ankaradis.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Ankara Diş Hastanesi, 75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu alma, telefonla randevu, online randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı olarak, 1976 yılında ANKARA / Ulus Işıklar Caddesinde ” Diş Tedavi ve Protez Merkezi ” olarak kurulmuştur.

1981 yılında; T.C. Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlanarak aynı isimle hizmet vermeye devam etmiştir.

25.03.1997 tarih ve 2380 sayılı T.C. Sağlık Bakanlığı Makam oluru ile ” T.C. Sağlık Bakanlığı 75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ” adı altında müstakil bir başhekimliğe dönüştürülmüştür.

75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bugün yaklaşık 4500 metre kare merkez bina ve 4000 metrekare Ulucanlar ek hizmet bina olmak üzere 2 hizmet binası ile 153′ ü Dişhekimi olmak üzere toplam 338 personel ve 140 adet Diş Üniti ve hasta koltuğu, 2 adet digital panaromik – sephalometrik röntgen cihazı ile entegre klinik sistemi düzeninde 20 klinik, Engelliler kliniği, TME kliniği, Cerrahi Ünitesi, Sedasyonla müdahale ünitesi, İmplant kliniği , Görüntüleme Kliniği, Protez – Ortodonti Laboratuarları ile günde yaklaşık 2.000 – 2.500 hastaya hizmet vermektedir.75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Ulucanlar Caddesi, Ankara Hastanesi Yanı Altındağ / Ankara adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0312 595 98 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Ankara Diş Hastaneleri, Diş Hastaneleri

Etiket: , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

  1. A.Süreyya Ahi diyor ki:

    Ocak ayında eşimin rahatsızlığı dolayısıyla Ankaradaydım. 3 gün şiddetli diş ağrısı çektim. 75.Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni önerdiler. Hemen gittim. Soyadını hatırlayamadığım Diş Hekimi Neriman hanıma yönlendirdiler. Hemen tedavime başladı beni o şiddetli ağrıdan kurtardı.Ayrıca 10 gün gibi kısa bir sürede tüm tedavimi bitirdi. Kendisine güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2020 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.