Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0216 469 77 40
Faks: 0216 577 58 87
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Ali Nihat Tarlan Caddesi,Kartal Sokak, No: 11 (İçerenköy)
Ataşehir / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.kadikoyagizdis.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Ataşehir Diş Hastanesi, Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar

Hastanemizde Çene cerrahi, Diş tedavi, Protez, Periodontoloji branşlarında hizmet verilmektedir.

Hastanemizin çalışma saatleri hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasındadır. Acil Servisimiz 08:00 – 00:00 SAATLERİ ARASINDA nöbet şeklinde hizmet vermektedir.

Bir sonraki gün için Randevu alma işlemi saat 13:30’da başlayıp aynı gün saat 23:59’da sona ermektedir. Randevunuza yarım saat önceden geliniz. Randevusuna gelen hastaların yanlarında resimli kimlik belgesi bulundurmaları zorunludur.

Misyonumuz : Merkezimize başvuran hastaların, ağız ve diş hastalıklarının teşhis ve tedavilerini sağlamak amacıyla hasta haklarına saygılı, sağlık personelinin haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimi sağlam temellere oturtmak, memnuniyeti sürekli hale getirmek, kaynakları etkin kullanarak nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamak ve standartlara uygun hale getirmektir

Vizyonumuz : Ataşehir Ağız Diş Sağlığı Merkezi; çağdaş tıbbın tüm olanaklarını kullanarak, müracaat eden hastaların ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerinin sağlanmasında koruyucu hekimlik adına öncü ve lider bölge merkezi konumuna gelmeyi, hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri öngörerek alt yapı ve personel eğitimini sağlamayı, rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü bir diğer ifade ile uzun dönemde varmak istediği ideallerini gerçekleştirmeyi ve uluslar arası standartlara ulaşabilmeyi amaçlamaktadır.Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Ali Nihat Tarlan Caddesi,Kartal Sokak, No: 11 (İçerenköy) Ataşehir / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0216 469 77 40 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri

Etiket: , , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(3 Yorum)

  1. ünal turan diyor ki:

    randevuyu zor alıyoz böyle olmadı


  2. Celal SIY diyor ki:

    Sayın sağlık bakanı RECEP AKDAĞ,ben diş etlerimden rahatsızım ve yaklaşık olarak 4 aydır PERİONTOLOJİ bölümünden randevu almak için ulaşmadığım telefon(182-184 ve diğer hastahane numaraları dahil) kalmadı…Hasta haklarına müracaat et dediler bende müracaat ettim ve ATAŞEHİR AĞIZ VE DİŞ MERKEZİNDE yırtılmış küçük bir kağıt parçasına adımı yazdılar ve yazdılar halen bana dönecekler…Sayın bakana bir vatandaş olarak sormak istiyorum benim dişlerim ağzıma dökülünce mi tedavim olacak…TV ekranlarında insanların sağlık sorunlarını çözdük diye konuşmakla sağlık sorunları çözülmüş gibi göstermekle sorunları çözülmüyor…Bir bakan olarak biz vatandaşlarıda görmesini istiyorum…Görmeyen bakan değil gören bakan olmasını istiyorum…


  3. yeşim özdemir diyor ki:

    bi türlü randevu alamıyorm . dişlerim çürüyo sıkıntıdan :(


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.