Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0212 441 53 12
Faks: 0212 441 99 98
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Adnan Kahveci Bulvarı, Eski Londra Asfaltı, No: 141/2 (Siyavuşpaşa)
Bahçelievler / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.bahcelievleragizdis.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu, online randevu, telefonla randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Merkezimiz 1998 yılında 10 ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış ve bu süreç içerisinde kendini sürekli yenilemiştir.

Merkezimizde 85 diş hekimi, 27 diş teknisyeni,13 hemşire,13 genel idari personeli, 8 hizmetli. 3 sağlık teknikeri, 1 röntgen teknisyeni personeli ile hizmet vermekteyiz. Aylık poliklinik sayımız 40.000 civarında olup Çene Cerrahisi, Periodontoloji, Tedavi ve Protez Uzmanlarıyla merkezimiz Diş hekimliğinin tüm Branşlarında kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Merkezimize olan yoğun ilgi ve talebin karşılanmasında karşılaşılan sorunları gidermek, ayrıca vatandaşa hizmetin zamanında verilmesi amacıyla randevu ile Hasta Kabulü Yapılmakta. Randevular telefon ve internet aracılığıyla alınmaktadır.Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Adnan Kahveci Bulvarı, Eski Londra Asfaltı, No: 141/2 (Siyavuşpaşa) Bahçelievler / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 441 53 12 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri

Etiket: , , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(2 Yorum)

  1. hasta diyor ki:

    siz nasıl insanlarsınız bir saatir burada randevu almaya calısıyorum birde onlıne diye geciniyorasunuz yok parola yok uyelık ıstyorsunuz bz burada ölüyoruz diş ağrısına farkındamısınız lutfen şu parola olayını kaldırın yoksa gercekten şikayette bulunacağım bu kadar kotu olmayın ya madem uyelıkte ıstyorsunuz yapın o zamana uye olmayıda denedim yok bilmem izin yokmus


  2. admin diyor ki:

    Merhaba hasta;

    Online “Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS)” Sağlık Bakanlığı tarafından tüm Türkiyedeki devlet hastanelerinde hayata geçirilmiştir. Tüm hastanelere aynı site üzerinden randevu alma kolaylığı sağlamaktadır.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.