Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0212 867 81 99
Faks: 0212 876 08 01
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Marmara Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Destegül Sokak (Beylikdüzü)
Yakuplu / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.bahcelievleragizdis.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- Hastane olarak Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Klinik Yeri olarak ( Yakuplu-beylikdüzü Şube ) 'yi seçiniz ve Randevu Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Beylikdüzü Diş Hastanesi, Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu alma, online randevu ve telefonla randevu, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane adresinin haritadaki yeri, hastane hakkındaki görüşler ve yorumlar

Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne bağlı olarak “BEYLİKDÜZÜ DİŞ TEDAVİ VE PROTEZ MERKEZİ” ismiyle hizmet vermektedir. Halk arasında Beylikdüzü Diş Hastanesi ismiylede bilinmektedir. Beylikdüzü Diş hastanesinin çalışma saatleri 08.00-17.00 arasındadır.Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Marmara Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Destegül Sokak (Beylikdüzü) Yakuplu / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 867 81 99 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri

Etiket: , , , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(6 Yorum)

 1. ferhat aydın diyor ki:

  çok güzel


 2. Mustafa Suphi Birpınar diyor ki:

  Çok mükemmel bir hastane. Doktorlar ve personel de öz verili çalışıyorlar.Gördüğüm iki aksaklık var: Birincisi rontgen odası koridorun sonunda olduğu için fazlaca hasta birikimi oluyor. İkincisi de ayakta sıra bekleme hastaları yoruyor. Oturma yerleri çoğaltılırsa ve sırası gelenler ya anonsla ya da bekleme yerine konacak sistemde görülürse hallolabilir.


 3. Uğur Apaydın diyor ki:

  İsmet nalbant hanıma gittim. Gerçekten çok memnun kaldım. Diğer arkadaşın yorumuna katılıyorum röntgen kuyruğu düzene sokulabilir.


 4. Edanur diyor ki:

  Bu hastane nerede acaba


 5. ismail bingöl diyor ki:

  Esra Esen AYDIN
  Diş problemim için gittiğim Esra hanımın insana verdiği değerden dolayı kendisine teşekkür eder. Saygılarımı iletir eline sağlık dilerim


 6. ismail bingöl diyor ki:

  Çok mükemme bir hastane. Doktorlar ve personel de mükemmel.Bu hastane Dr. ESRA ESEN AYDIN gibi bir doktora sahip olduğu için çok şanslı olduğu gibi ESRA hanıma gidecek hastalarında çok şanslı olacağının bilinmesini isterim. Esra hanıma Saygı ,sevgi . başarı dileklerimi sunarım.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2020 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.