Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0224 366 85 60 - 65
Faks: 0224 366 69 88
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Emniyet Caddesi, No: 13
Yıldırım / Bursa
İnternet Sitesi: http://www.bursaadsm.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu alma, online randevu, telefonla randevu alma, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 9.Şubat.1991 yılında Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünün Toprak Mahsulleri Laboratuarı olarak kullanılan binada Bursa Diş Hastanesi adı altında 10 yataklı olarak hizmete başlamıştır.

Bursa Devlet Hastanesinden görevlendirilen 15 Diş hekimi açılan Bursa Diş Hastanesinin kapasitesinin zaman içerisinde yetersiz kalmasından dolayı 1. ek bina projesi 1997 yılında hayata geçirilmiştir. 1999 yılında Sağlık Bakanlığı’nın genelgeleri ile Bursa Diş Hastanesi ismimiz Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak değiştirilmiştir.

Merkezimizde 10’u uzman olmak üzere, 105 Diş Hekimi, 41 Hemşire, 23 Diş Teknisyeni, Diğer Personel 39, VHKİ(Firma) 81, Temizlik Personeli(Firma) 44, Teknik Destek Personeli 6 ve Özel Güvenlik Görevlisi(Firma) 17 kişi olmak üzere toplam 356 personelimiz görev yapmaktadır.

Merkezimizde Acil, Genel Klinikler, Protez, Pedodonti, Periodontoloji, Ortodonti, Ameliyathane, Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Engelli Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Merkezimizde toplam 91 Ünit bulunmaktadır.Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Mimar Sinan Mahallesi, Emniyet Caddesi, No: 13 Yıldırım / Bursa adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0224 366 85 60 - 65 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Bursa Diş Hastaneleri, Diş Hastaneleri

Etiket: , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

  1. İSMAİL KOCABAŞ diyor ki:

    BURSA AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ:ÇOCUK İÇİN RANDEVU ALAMIYORUZ 15 GÜN SONRAYA ALAMAZSINIZ DİYOR AMA ALAN NASIL ALMIŞ ANLAMADIM?


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2020 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.