Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0380 514 12 42 - 0380 514 77 87 - 0380 514 96 76
Faks: 0380 524 10 36
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Uzunmustafa Mahallesi, Kuyumcuzade Bulvarı, No: 70
Merkez / Düzce
İnternet Sitesi: http://www.duzceadsm.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Düzce Diş Hastanesi, Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu alma, hastane hakkında bilgiler, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında yorumlar

DÜZCE Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 17.07.2007 tarihi itibariyle hem kurumsal, hem bilimsel hemde hizmet alanında en iyiyi sunmak amacıyla kuruluş aşamasını tamamlayarak hasta kabul etmeye başlamıştır. 30 Ünitlik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, bağımsız bir kurum olarak Tam Otomasyon Sistemi ile sağlık hizmeti sunmaktadır.

Kurumumuz SSK, BAĞKUR,EMEKLİSANDIĞI, YEŞİLKART sahiplerini ayrı işlemlere tabi tutmadan tek bir merkezden kontrol altında tutarak uzun kuyruklar oluşmasına meydan vermeden son derece sağlıklı ve steril bir ortamda hizmet vererek ayda ortalama 13 bin günde ise ortalama 450-500 hastanın derdine çağre oluyor.

Kurumumuz Başhekim, Başhekim Yardımcısı, Başhemşire, Hastane Müdürü, 23 Diş Hekimi, 10 Hemşire, 1 Sağlık Memuru, 2 Diş teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 2 Memur, 1 Hasta hakları,19 Bilgi İşlem Personeli, 9 Temizlik Personeli, 4 Güvenlik Görevlisi ile hizmeti sürdürmektedir.

Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:00-17:00, hafta içi akşam 17:00-22:00arası acil hizmeti, hafta sonu ise 08:00-22:00 saatleri arası acil hizmet vermektedir.Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Uzunmustafa Mahallesi, Kuyumcuzade Bulvarı, No: 70 Merkez / Düzce adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0380 514 12 42 - 0380 514 77 87 - 0380 514 96 76 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, Düzce Diş Hastaneleri

Etiket: , , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.