Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 320 10 43
Faks: -
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Darülaceze Caddesi, Gürsel Mahallesi
Şişli / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.istanbulagizdis.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi; adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu alma, online randevu, telefonla randevu numarası, hastane hakkında bilgiler, yorumlar ve hastane haritası

Şişli Etfal Hastanesi Diş Kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sağlık Bakanlığının emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kurum haline gelmiştir.

26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane İlçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İSTANBUL İL ÖZEL İDARESİ AĞIZ VE DİŞ HASTALIKLARI HASTANESİ olarak değişmiştir.

5283 sayılı yasa gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden itibaren çalışan personeli ve demirbaş eşyası ile birlikte Hastanemize nakledilmiştir.

Hastanemiz klinik hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve hekim seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemizde hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Muayene Entegre” sistemi ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlarında hizmet vermekte olup Türkiye’nin en büyük diş hastanelerinden biridir.

Hastanemiz, mental retarde ve zihinsel engelli hastalara, genel anestezi altında diş sağlığı hizmeti vererek kamusal sağlık hizmetlerinde büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Oluşturulan örnek hizmetten dolayı da mutluluk duymaktayız.

14/09/2010 tarihinde hastanemize bağlı Gaziosmanpaşa ilçesi Küçükköy semtinde G.O.P Nevbahar Doyuran Diş Tedavi Protez Merkezi hizmete girmiştir.

Beyoğlu ilçesi Kasımpaşa semtinde de yine hastanemize bağlı diş polikliniği yakın zamanda hizmete girecektir.

Hastanemizde 152 diş hekimi, 47 hemşire, 42 diş teknisyeni, 8 röntgen teknisyeni,4 anestezi teknisyeni,genel idare çalışanları ve diğer meslek grubu hizmet alımdan çalışanları görev almaktadır.Toplam 494 personel ile hizmet verilmektedir.

Bünyesinde 151 diş üniti, 2 tam donanımlı ameliyathane salonu, 25 yatak kapasiteli yataklı servisi, Dijital Röntgen Servisi, Merkezi Sterilizasyon Birimi ve Diş Protez Laboratuarı bulunduran Hastanemizde Entegre Diş Tedavi Kliniği, Çocuk Diş Tedavi Kliniği, Ağız Çene Cerrahi Kliniği ve Acil Diş Kliniği mevcuttur.

Hastanemizde randevu sistemi mevcuttur. Hastalarımız telefon ya da internetten randevu alabilirler.

Hastanede bulunun Entegre Diş Tedavi Kliniklerinde, diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, diş taşı temizliği, hareketli tam ve bölümlü protez ile sabit protez işlemleri yapılmaktadır.

Pedodonti (Çocuk Diş) Kliniğinde çocuk dişlerine yönelik oral muayene, diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, florür uygulaması ve fissür örtücü tedavi işlemleri çocukların hoşça vakit geçirebileceği ve diş korkularını yenebileceği eğlenceli bir ortam içerisinde deneyimli kadromuz ile yapılmaktadır. Koruyucu diş sağlığına yönelik diş fırçalama eğitimleri de verilmektedir.

Acil Diş Kliniği 7 Gün 24 Saat hastalarımıza hizmet vermektedir.İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi; Darülaceze Caddesi, Gürsel Mahallesi Şişli / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 320 10 43 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri

Etiket: ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

    “İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi” yazısı için yapılan geri bildirimler.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.