Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Telefon Numarası: 0212 564 16 16 - 0212 564 18 14
Faks: -
Randevu Telefonu: 0212 564 16 16 - 0212 564 18 14
Adres: Ordu Caddesi, No: 1 K:3 (Seyran Pastanesi ve A-BANK üstü)
Gaziosmanpaşa / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.istanbuldis.net
Reklam:
Online Randevu: -

Diş Hastanesi Nerede Harita


İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Hastaneye yukarıdaki telefon numaralarını arayarak randevu alabilirsiniz.

Hastaneye randevu almadan 'da giderek muayene olabilirsiniz,

İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; randevu alma, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, hastane adresinin haritada nerede olduğu, poliklinik hakkında görüşler ve yorumlar

İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2006 Kasım itibari ile faaliyete geçmiş, 2011 yılından itibaren yeni yerinde yenilenmiş yüzüyle hizmet veren özel bir diş polikliniğidir.

Özel İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ülkemizde ve dünyadaki “Dünya Diş Hekimliği Standartları” ilkelerinden hareketle, bireye yönelik çözümler üreterek “Hasta Odaklı Yaklaşım” anlayışını benimseyip, bu prensip doğrultusunda Türkiye’de Çağdaş Diş Hekimliğini, dünya genelinde temsil edecek çalışmalarda bulunmaktadır.

İçerisinde lazer ünitesi (biolase sert ve yumuşak doku lazeri), pedodonti, ortodonti ve ameliyathane olmak üzere 4 klinik bulundurmaktadır.

Dental görüntüleme ünitesinde dijital panoramik ve dijital periapikal röntgen cihazları vardır. Ayrıca çocuklar için ayrılmış bir çocuk parkı da kliniğimiz de mevcuttur.

İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği full time ve konsultan hekim kadrosuyla 24 saat hizmet vermektedir. Ekip çalışmasına önem verilmekte, gerekli durumlarda uzman hekimlerle konsultasyon yapılmaktadır.

Kliniğimizde hastalara uygulanan tedavilerde en temel prensip sterilizasyondur. Disposable(tek kullanımlık) olarak kullanılamayan tüm el aletleri, ayrıntılı bir temizliğin ardından otoklavda sterilizasyon işlemlerine tabi tutulmaktadır.İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Ordu Caddesi, No: 1 K:3 (Seyran Pastanesi ve A-BANK üstü) Gaziosmanpaşa / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 564 16 16 - 0212 564 18 14 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0212 564 16 16 - 0212 564 18 14 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri, İstanbul Özel Diş Hastaneleri

Etiket: ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.