Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0216 586 35 00
Faks: -
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi, Orta Mahallesi, No: 66 (Soğanlık)
Kartal / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.kartaladsm.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Kartal Diş Hastanesi, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; randevu alma, online randevu, telefonla randevu, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

İl özel idaresi tarafından yapılan merkezimiz 13 ocak 2009 tarihinde hizmete açılmıştır.Merkezimiz ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vermekte olup, her türlü dolgu, diş çekimi, diş taşı temizliği, kanal tedavisi, sabit ve hareketli protez uygulamaları yapılmaktadır.Merkezimiz İSTANBUL Anadolu yakası Kartal ilçesindedir.Konum olarak D-100 karayolu ve uluslararası TEM otoyolu Kartal kavşağına yakın olduğundan ulaşımı kolaydır.Merkezimiz tek bloktan oluşmakta ve toplam 7 katlıdır.1471 metrekare yüz ölçümdeki merkezimizin 4200 metrekare kapalı alanı, 900 metrekare açık alanı bulunmaktadır.10 araçlık otoparkımız ve engelli otoparkımız bulunmaktadır.Mesai saatleri içerisinde 41 poliklinikle hastalarımıza hizmet vermekteyiz.Merkezimizde 41 Diş Ünitesi, 2 Panoromik Röntgen cihazı ve 1 Periapikal Röntgen cihazı ve modern imkanlarla çalışan sterilizasyon ünitesi bulunmaktadır.

Günlük ortalama 900 hastamızı tedavi etmekteyiz.Merkezimiz randevu sistemi ile çalışmakta olup çok yoğun bir şekilde vatandaşlarımız tarafından tercih edilmektedir.Günlük ortalama 4000 in üzerinde vatandaşımız merkezimizden randevu talep etmekte olup hekim seçme hakları vardır. 1 Başhekim, 4 Başhekim Yrd. , 1 Müdür, 3 Md. Yrd. , 1 Başhemşire, 2 Şef, 50 Diş Hekimi, 15 memur, 11 hemşire, 1 Sağlık Memuru. , 6 Röntgen Tek. , 7Hizmetli, 2 Tıbbi Teknolog, 1 Aşçı, 24 Veri Elemanı, 45 Temizlik Personeli ile bu hizmeti sürdürmekteyiz.Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi, Orta Mahallesi, No: 66 (Soğanlık) Kartal / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0216 586 35 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri

Etiket: , , , , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(3 Yorum)

  1. zeynep aslanboğa diyor ki:

    Mûge billur alaçik bi harika kendisini tercih ediyorum ama intrnt den bi turlu olmuyor telden de kim çikarsa sansimiza….


  2. AYŞENUR diyor ki:

    sigortalımı bu hastane


  3. kenan diyor ki:

    dolgu fiyatı ne kadar ?


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2020 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.