Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası: 0312 370 25 11 - 0312 369 60 92
Faks: 0312 370 25 12
Randevu Telefonu: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Çağlayan Mahallesi, 286/1 Sokak, No: 8 Kat: 2-3
Mamak / Ankara
İnternet Sitesi: http://www.mamakadsm.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu alma, telefonla randevu alma, online randevu, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, harita

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 06.01.2009 tarihinde Mamak ilçesinde 14 dişhekimi ile hizmete başlamıştır.Şu anda Başhekimimiz Dt.Z.Selda Demirköprülü, 3 başhekim yardımcısı,50 dişhekimi ve 36 yardımcı personel ile hizmete devam etmektedir.Merkezimizde 8 entegre klinik,1 engelli klinği ve acil kliniği,1 lokal cerrahi kliniği,1 çocuk kliniği,1 merkezi sterilizasyon ünitesi,1 röntgen birimi ile 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. Merkezimize bağlı olarak 05.03.2010 tarihinde ELMADAĞ DİŞ TEDAVİ VE PROTEZ MERKEZİ hizmete başlamıştır. Elmadağ ilçesinde 525 metre kare toplam alana kurulu diş tedavi ve protez merkezi bünyesinde 5 ünit ve 1 röntgen birimi,1 merkezi sterilizasyon ünitesi ile hizmet vermektedir.

Entegre diş tedavi kliniklerinde dolgu,kanal tedavisi, diştaşı temizliği,diş çekimi,hareketli tam ve bölümlü protez,sabit protez tedavileri yapılmaktadır. Pedodonti kliniğinde dolgu,kanal tedavisi,diş çekimi,florür uygulaması ve fissür örtücü tedavi işlemleri çocukların tedavi esnasında eğlenceli vakit geçirebileceği bir ortam içerisinde yapılmaktadır.Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Çağlayan Mahallesi, 286/1 Sokak, No: 8 Kat: 2-3 Mamak / Ankara adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0312 370 25 11 - 0312 369 60 92 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Ankara Diş Hastaneleri, Diş Hastaneleri

Etiket: , , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.