Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Medicana Diş Hastanesi Bahçelievler online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Medicana Diş Hastanesi Bahçelievler
Telefon Numarası: 0212 506 00 00
Faks: 0212 506 00 85
Randevu Telefonu: 0212 506 00 00
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi
Bahçelievler / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.medicanadis.com
Reklam:
Online Randevu: -

Diş Hastanesi Nerede Harita


Medicana Diş Hastanesi Bahçelievler'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Bahçelievler Medicana Diş Hastanesine 0212 506 00 00 telefon numarasını arayarak telefondan randevu alabilirsiniz veya hastaneye randevusuz'da giderek muayene olabilirsiniz.

Medicana Bahçelievler Diş Hastanesi; randevu alma, telefon numarası, adres, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Medicana Diş hastanesinde: Implant, Estetik Diş Hekimliği, Ağız – Diş ve Çene Cerrahisi, Ortodonti (Eğri Dişlerin Düzeltilmesi), Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları Tedavisi), Diş Beyazlatma (Bleaching), Protez, Pedodonti (Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı), Endodonti (Kanal Tedavisi ve Dolgu) hizmetleri verilmektedir.

Merkezimizde genel anestezi ve bilinçli sedasyonla tedavi ve cerrahi işlemleri uygulanmaktadır.Medicana Diş Hastanesi Bahçelievler; İzzettin Çalışlar Caddesi Bahçelievler / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 506 00 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0212 506 00 00 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri

Etiket: ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.