Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Okmeydanı Ağız ve Diş Hastanesi online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Okmeydanı Ağız ve Diş Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 320 10 43
Faks: -
Randevu Telefonu: 182 (Hastane Randevu Sistemi)
Adres: Darülaceze Caddesi, Gürsel Mahallesi (Okmeydanı)
Kağıthane / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.istanbulagizdis.gov.tr
Reklam:
Online Randevu: Hastane için Online Randevu Al

Diş Hastanesi Nerede Harita


Okmeydanı Ağız ve Diş Hastanesi'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Online Randevu ve Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

1- 182 telefon numarasını arayın.
2- Telefonu açan sekretere T.C. kimlik numaranızı söyleyin.
3- Randevu istediğiniz hastaneyi, randevu branşını ve doktorunuzu söyleyin.
4- Telefondaki kişi size randevu için müsait tarih ve saatleri söyleyecektir.
5- Seçiminizi söyleyerek, randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Diş Hastanesine Online Randevu Alma

1- Yukarıdan 'Hastane için Online Randevu Al' bağlantısına tıklayınız.
2- Sağlık Bakanlığı Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfası açılacaktır.
3- Daha önce üye olmadıysanız tek seferlik üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız.
4- İl, İlçe, Hastane, Poliklinik ve Doktorunuzu seçiniz ve Hekim Ara butonuna tıklayınız.
5- Hemen alt tarafta açılan doktor ismine tıklayarak, yeşil renkteki boş randevu saatlerine tıklayarak randevunuzu onaylayabilirsiniz.

Omeydanı Ağız ve Diş Hastanesi, online randevu ve telefonla randevu alma, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, yorumlar, hastane haritası

Okmeydanı Diş Hastanesinin asıl ismi, İstanbul İl Özel İdaresi Ağız Ve Diş Hastalıkları Hastanesi’dir.

Kurumumuz İstanbul ve çevre illere ağız ve diş sağlığı alanlarında hizmet vermekte olup Türkiye’nin en büyük diş hastanelerinden biridir.

26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane İlçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İSTANBUL İL ÖZEL İDARESİ AĞIZ VE DİŞ HASTALIKLARI HASTANESİ olarak değişmiştir.

Hastaneye ulaşım için detaylı otobüs hatlarını hastane web sitesine girip, iletişim bölümüne tıklayarak görebilirsiniz. Okmeydanı Diş Hastanesine Metrobüsle Ulaşım için : SSK OKMEYDANI durağında inebilirsiniz.

14/09/2010 tarihinde hastanemize bağlı Gaziosmanpaşa ilçesi Küçükköy semtinde G.O.P Nevbahar Doyuran Diş Tedavi Protez Merkezi hizmete girmiştir.

13/01/2011 tarihinde hastanemize bağlı Beyoğlu ilçesi Kasımpaşa semtinde de Kasımpaşa Diş Polikliniği hizmete girmiştir.

Amacımız, Hastanemizde Ulusal ve Uluslar arası gelişmeleri sürekli izleyerek, değişen koşullara uyum sağlayarak, ülkemiz için diş sağlığı alanında bir model oluşturmaktır. Hastanemizde engelli hastalara ve 65 yaş üstü hastalara hizmette öncelik tanınmaktadır. Hastanemiz çalışma saatleri hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasındadır. Acil Servisimiz 7 gün 24 saat nöbet şeklinde hizmet verilmektedir.Okmeydanı Ağız ve Diş Hastanesi; Darülaceze Caddesi, Gürsel Mahallesi (Okmeydanı) Kağıthane / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 320 10 43 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 182 (Hastane Randevu Sistemi) telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri

Etiket: , , , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.