Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Özel Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Özel Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Telefon Numarası: 0212 487 44 00
Faks: 0212 487 90 90
Randevu Telefonu: 0212 487 44 00
Adres: 4. Etap, 1. Kısım Villa 2-72 ( Sular Vadisi )
Başakşehir / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.disistanbul.com.tr
Reklam:
Online Randevu: -

Diş Hastanesi Nerede Harita


Özel Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Özel Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Diş Hastanesine Telefonla Randevu Alma

Yukarıdaki Randevu Telefonun yanında bulunan numarayı arayarak, telefondan randevu alabilirsiniz.

Özel Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; randevu alma, telefonla randevu, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, hastane hakkında bilgiler, hastane hakkındaki görüşler ve yorumlar, diş polikliniğinin haritada nerede olduğunun yeri

İstanbul Avrupa yakası Başakşehir ilçesindeki müstakil villada kurulan Özel Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2010 yılı Eylül ayında hizmet vermeye başlamıştır. Ağız ve diş sağlığı komplike tedavi yöntemleri gerektirmekte olup, bu nedenle diş hekimliğinin tüm branşlarının koordineli çalışmasının gerekliliği inancıyla kendi alanlarında branşlaşmış profesyonel hekim kadrosunu bir araya getirmiş, multidisipliner tedavi programları düzenleyerek ileri tedavileri maksimum hijyenik koşullarda sağlamayı amaçlamıştır. Diş İstanbul; günümüz koşullarında dünyada ağız ve diş sağlığı konusunda geliştirilen lazer, panoramik röntgen, ağız içi kamera gibi en son teknolojileri bünyesine almış, klinik odalarını çeşitli tedavi seçenekleri için özel olarak tasarlayarak, amacına uygun bir teknoloji ile donatmıştır.



Özel Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; 4. Etap, 1. Kısım Villa 2-72 ( Sular Vadisi ) Başakşehir / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 487 44 00 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0212 487 44 00 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri, İstanbul Özel Diş Hastaneleri

Etiket: ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.