Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Özel Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Özel Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Telefon Numarası: 0380 524 97 10
Faks: 0380 524 97 10
Randevu Telefonu: 0380 524 97 10
Adres: Kültür Mahallesi Ömer Seyfettin Sokak Divan Apartmanı No:6 Kat:1 Daire:1
Merkez / Düzce
İnternet Sitesi: http://www.duzcedis.com
Reklam:
Online Randevu: -

Diş Hastanesi Nerede Harita


Özel Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Özel Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine telefondan randevu alabilir veya bilgi@duzcedis.com mail adresine, mail göndererek randevu talebinizi hastaneye iletebilirsiniz.

Özel Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, randevu alma, diş merkezi hakkında bilgiler gibi hastane hakkında faydalı tüm bilgileri sayfamızda bulabilsiniz.

30 yılı aşkın diş hekimliği muayenehaneciliği tecrübesine sahip Aliye Aşcı ve Volkan Aşcı daha kaliteli profesyonel bir hizmet verme amacıyla özel muayenehanecilikten daha kurumsal poliklinik oluşumuna geçilmesini öngörmüş ve 2004 yılında Özel Düzce ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Düzce’ nin ilk özel diş polikliniği olarak kurulmuştur. Kuruluş sonrası hekim kadrosuna eklenen diğer hekimlerle beraber multidisipliner çok yönlü bir tedavi anlayışı ön plana çıkmıştır. 2007 yılında polikliniğimiz şu an hizmet verdiği yeni yerine taşınmış ve diş hekimliği hizmetinde kalite,çağdaşlık ve güvenilirlik açısından bölgede hep öncü olmuştur.Özel Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Kültür Mahallesi Ömer Seyfettin Sokak Divan Apartmanı No:6 Kat:1 Daire:1 Merkez / Düzce adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0380 524 97 10 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0380 524 97 10 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, Düzce Diş Hastaneleri

Etiket: ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(1 Yorum)

  1. Halil diyor ki:

    Doktorları oldukça donanımlı.


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.