Sponsor Bağlantılar


    


Diş Hastanesine Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...Loading...

Özel Şükrübey Modern Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği online randevu ve telefonla randevu alma, diş hastanesi adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, yorumlar, hastane haritası ve güncel bilgiler

Hastane: Özel Şükrübey Modern Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Telefon Numarası: 0212 695 33 66
Faks: 0212 694 44 56
Randevu Telefonu: 0212 695 33 66
Adres: Gümüşpala Mahallesi, Manolya Sokak, No: 2 (Metrobüs Şükrübey Durağı)
Avcılar / İstanbul
İnternet Sitesi: http://www.modernklinik.com.tr
Reklam:
Online Randevu: -

Diş Hastanesi Nerede Harita


Özel Şükrübey Modern Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin haritasını görüntülemektesiniz. Haritayı - ve + kullanarak yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, Uydu görünümüne alabilir, sağa sola sürükleyebilir ve böylece diş hastanesinin adresini daha net görebilirsiniz. Harita konumu hastanenin tam yerini göstermiyor olabilir.

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Özel Modern Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şükrübey, diş hastanesine eposta yolu ile randevu alabilirsiniz. Henüz online randevu eklenmemiştir.

Randevu almak için; info@modernklinik.com adresine mail göndermelisiniz, Mail gönderirken Adınızı, Soyadınızı, Telefon numaranızı, Randevu istediğiniz tarih ve saati gönderiniz. Hastane yetkilileri tarafından sizinle iletişime geçilecektir.

Şükrübey Modern Klinik Diş Polikliniği; randevu alma, adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, harita, diş polikliniği hakkında görüşler ve yorumlar

Modern Klinik; 2010 yılında kurulmuştur. Kliniğimiz de Diş Hekimliği’nin tüm tedavi hizmetleri verilmektedir. Ağız ve diş sağlığı tedavileri, tüm uzmanlık dallarında, uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle, her kesimine sunulmaktadır.

Bünyesinde; implantoloji, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi, radyoloji, ve acil diş hekimliğini bulunduran Modern Klinik; deneyimli personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir.Özel Şükrübey Modern Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; Gümüşpala Mahallesi, Manolya Sokak, No: 2 (Metrobüs Şükrübey Durağı) Avcılar / İstanbul adresinde Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastaneyi 0212 695 33 66 numaralı telefon numarasından arayabilirsiniz. 0212 695 33 66 telefon numarasını arayarak hastaneden telefonla randevu alabilirsiniz. Hastaneden online randevu almak için yukarıdaki bilgilerden Online Randevu bölümünden Hastaneye Online Randevu Al bağlantısına tıklayarak internetten online randevu alabilirsiniz. Hastane adresini harita üzerinde detaylı olarak görmek için Haritada Göster bağlantısına tıklayarak, harita üzerindeki - ve + yı kullanarak haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Kategori: Diş Hastaneleri, İstanbul Diş Hastaneleri, İstanbul Özel Diş Hastaneleri

Etiket: , ,

..

Hastane Hakkında Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2015 Diş Hastaneleri – Diş Hastanesi Hakkında Bilgiler, Randevu Alma - Diş Hastanelerine Randevu Alma
Online Hastane Randevu Merkezine girerek devlet hastanelerinede randevu alabilirsiniz.